W poniedziałek drużyna seniorów Astorii pod okiem Przemysława Gierszewskiego rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Po testach sprawnościowych przyszedł czas na ciężką pracę, która ma zaprocentować zakładanym wynikiem, czyli awansem do fazy play-off.

 

Na pierwszym treningu stawili się Dorian Szyttenholm, Sebastian Laydych, Paweł Lewandowski, Hubert Mazur, Piotr Robak, Mikołaj Grod, Adrian Barszczyk, Mateusz Fatz, Karol Kutta, Paweł Robak, Piotr Łucka, Łukasz Wardziński oraz juniorzy Igor Stepa i Kacper Przybylski. Po krótkich testach sprawnościowych zespół rozpoczął pracę nad przygotowaniem fizycznym i taktycznym. Nasza drużyna obecnie ćwiczy w systemie 3 dni trening, 1 dzień odpoczynku. Zawodnicy spotykają się dwa razy dziennie. Rano zajęcia odbywają się w terenie bądź na obiektach naszego nowego partnera, Bella Line Wellness Centrum. Po południu zawodnicy trenują na hali.

Sztab szkoleniowy bydgoskiej drużyny zaplanował szereg gier kontrolnych. Pełny terminarz sparingów podamy w najbliższych dniach, na pewno największą atrakcją dla kibiców będzie udział naszej drużyny w turnieju Bydgoszcz Cup, gdzie oprócz naszego zespołu i pierwszoligowej Spójni zobaczymy występujące na co dzień w TBL ekipy Anwilu i Polpharmy.

 

 

Bella Line Wellness Centrum

ul. Toruńska 59

85-023 Bydgoszcz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 (52) 345 21 45

www.bellaline.pl/bydgoszcz/