Zespół połączonych sił Astorii i Novum Bydgoszcz najpierw bezpośrednio zakwalifikował się z Turnieju Strefowego do Półfinału Mistrzostw Polski, następnie pewnie awansował do turnieju finałowego gdzie w fantastycznym stylu wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii Juniora U-18.
Imię i Nazwisko |
Data ur. |
Wzrost |
Pozcyja |
Łukasz Wardzińśki |
1996 | 191cm | F |
Mateusz Fatz |
1996 | 205cm | C |
Łukasz Frąckiewicz | 1996 | 208cm | C |
Karol Kutta | 1996 | 175cm | G |
Piotr Łucka | 1996 | 193cm | G |
Paweł Robak | 1996 | 186cm | G |
Kamil Domański | 1996 | 185cm | G |
Igor Stepa | 1996 | 196cm | C |
Kacper Wenderski | 1996 | 187cm | G |
Łukasz Domańśki | 1996 | 194cm | F |
Radosław Senski | 1997 | 192cm | F |
Tomasz Dębek | 1996 | 180cm | G |
Kamil Jedras | 1997 | 193cm | F |
Trener: Przemysław Gierszewski |
Wyniki |
|||||||
Novum/Astoria Bydgoszcz |
- |
Trefl Sopot |
63:80 |
|
|||
Wardziński |
13 |
||||||
Fatz |
12 |
||||||
Robak |
10 | ||||||
Frąckiewicz |
7 |
||||||
Kutta |
7 |
||||||
Łucka |
7 |
||||||
K.Domańśki |
3 |
||||||
Stepa | 2 | ||||||
Wenderski | 2 | ||||||
Novum/Astoria Bydgoszcz |
- |
Polonia Warszawa |
70:62 |
|
|||
Fatz |
18 |
||||||
Robak |
11 |
||||||
Frąckiewicz |
10 |
||||||
Łucka |
10 |
||||||
Kutta |
10 |
||||||
Wardziński |
5 |
||||||
Ł.Domański |
5 |
||||||
K.Domański | 1 | ||||||
Novum/Astoria Bydgoszcz |
- |
Basket Kwidzyn |
71:43 |
|
|||
Kutta |
17 |
||||||
Ł.Domański |
12 |
||||||
Frąckiewicz |
10 |
||||||
Łucka |
10 |
||||||
Fatz |
6 |
||||||
Robak |
5 |
||||||
Wardziński |
4 |
||||||
Senski |
3 |
||||||
Jedras |
2 |
||||||
Stepa | 2 | ||||||
Półfinał |
|||||||
Novum/Astoria Bydgoszcz |
- |
WKK Wrocław |
49:58 |
|
|||
Kutta |
17 |
||||||
Frąckiewicz |
10 |
||||||
Łucka |
9 |
||||||
Fatz |
6 |
||||||
Wenderski |
3 |
||||||
Wardziński |
2 |
||||||
Ł.Domańśki | 2 | ||||||
Mecz o III miejsce | |||||||
Novum/Astoria Bydgoszcz |
- |
TKM Włocławek |
59:54 |
|
|||
Fatz |
17 |
||||||
Kutta |
11 |
||||||
Frąckiewicz |
10 |
||||||
Łucka |
9 |
||||||
Robak |
4 |
||||||
Ł.Domański |
4 |
||||||
Wenderski | 3 | ||||||
Wardziński | 1 | ||||||
Tabela końcowa |
|
Pz. |
Zespół |
1. |
Trefl Sopot |
2. |
WKK Wrocław |
3. |
Novum/Astoria Bydgoszcz |
4. |
TKM Włocławek |