Klub Koszykarski Astoria Bydgoszcz SA informuje, że z ostatnim dniem października funkcję Media Managera przestaje pełnić Szymon Kisielewicz, a jego funkcję przejmuję Joanna Walczak.

Nowy Media Manager nie był związany z naszym Klubem. Podjęliśmy decyzję zatrudnienia osoby z zewnątrz, aby dodała nowe spojrzenie na nasze social media, jak i cały marketing klubu. Nowa Media Maganer od lat współpracuje z bydgoskimi firmami w zakresie marketingu i social mediów. Wierzymy, że jej wiedza, doświadczenie, jak i energia będą świetnym dodatkiem do naszych aktualnych działań. Nasz męski świat wita na pokładzie i ma nadzieję, że Joanna zostanie częścią naszej klubowej drużyny.

Szymon Kisielewicz podejmuje nowe zawodowe wyzwania, jednak nie rozstaje się z nami i będziecie mogli spotkać go na meczach. Powodzenia dla Joanny i Szymona!