Z początkiem nowego sezonu nasz klub startuje także z magazynem w wersji wideo, który ma na celu jeszcze bardziej przybliżyć kibiców do naszej drużyny. W programach będą publikowane wywiady z osobami związanymi z Astorią oraz przedstawimy wiele ciekawych faktów. Zachęcamy do obejrzenia!

 

 

 

Pierwszym gościem programu pt. „Łączy nas Asta!” nie mógł zostać nikt inny, jak oczywiście prezes bydgoskiego klubu Bartłomiej Dzedzej. Nasi prowadzący Robert Borkowski i Tomasz Terlecki starali się wypytać włodarza Astorii o wszelkie możliwe kwestie zarówno od strony klubu, ale także związane z życiem osobistym. Nasza kamera udała się też na trening zespołu w Artego Arenie. Wszystkiego dowiecie się klikając w poniższy link.

Jest to dopiero pierwszy odcinek programu, który mamy zamiar wydawać w sieci cyklicznie. Równocześnie zachęcamy do subskrybowania i regularnego odwiedzania naszego profilu na kanale Youtube.