Zespół
Gospodarz/Gość
Kolejka
 

1 Kolejka

29-09-2018 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław87 : 77Polfarmex Kutno
87:77
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
29-09-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków66 : 87STK Czarni Słupsk
66:87
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
29-09-2018 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych82 : 76Pogoń Prudnik
82:76
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
29-09-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 83 : 82Energa Kotwica Kołobrzeg
83:82
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
29-09-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno70 : 63Elektrobud-Investment ZB Pruszków
70:63
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
29-09-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław94 : 80SKK Siedlce
94:80
SKK Siedlce
SKK Siedlce
29-09-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 85 : 90Rawlplug Sokół Łańcut
85:90
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
29-09-2018 18:30 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz73 : 84Enea Astoria Bydgoszcz
73:84
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

2 Kolejka

06-10-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław91 : 76KS Księżak Syntex Łowicz
91:76
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
06-10-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 56 : 76Jamalex Polonia 1912 Leszno
56:76
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
06-10-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik92 : 80Biofarm Basket Poznań
92:80
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
06-10-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 56 : 81FutureNet Śląsk Wrocław
56:81
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
06-10-2018 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut89 : 63SKK Siedlce
89:63
SKK Siedlce
SKK Siedlce
06-10-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno61 : 75GKS Tychy
61:75
GKS Tychy
GKS Tychy
06-10-2018 00:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk77 : 66Górnik Trans.eu Wałbrzych
77:66
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
06-10-2018 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz76 : 85AZS AGH Kraków
76:85
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków

3 Kolejka

13-10-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce72 : 86Polfarmex Kutno
72:86
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
13-10-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków93 : 74WKK Wrocław
93:74
WKK Wrocław
WKK Wrocław
13-10-2018 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz85 : 109Rawlplug Sokół Łańcut
85:109
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
13-10-2018 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław86 : 82Jamalex Polonia 1912 Leszno
86:82
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
13-10-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik82 : 79Energa Kotwica Kołobrzeg
82:79
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
13-10-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 76 : 71STK Czarni Słupsk
76:71
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
13-10-2018 18:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych76 : 66Enea Astoria Bydgoszcz
76:66
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
13-10-2018 18:30 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 86 : 70Elektrobud-Investment ZB Pruszków
86:70
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków

4 Kolejka

17-10-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław75 : 60Górnik Trans.eu Wałbrzych
75:60
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
17-10-2018 00:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk84 : 88Energa Kotwica Kołobrzeg
84:88
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
17-10-2018 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut75 : 66AZS AGH Kraków
75:66
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
17-10-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno76 : 59KS Księżak Syntex Łowicz
76:59
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
17-10-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 75 : 57SKK Siedlce
75:57
SKK Siedlce
SKK Siedlce
17-10-2018 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław94 : 61GKS Tychy
94:61
GKS Tychy
GKS Tychy
17-10-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno103 : 64Pogoń Prudnik
103:64
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
17-10-2018 19:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz93 : 62Biofarm Basket Poznań
93:62
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań

5 Kolejka

20-10-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 62 : 72WKK Wrocław
62:72
WKK Wrocław
WKK Wrocław
20-10-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 80 : 83Jamalex Polonia 1912 Leszno
80:83
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
20-10-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce102 : 104FutureNet Śląsk Wrocław
102:104
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
20-10-2018 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz70 : 56Elektrobud-Investment ZB Pruszków
70:56
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
20-10-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków75 : 86Polfarmex Kutno
75:86
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
20-10-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik83 : 93STK Czarni Słupsk
83:93
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
20-10-2018 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych62 : 82Rawlplug Sokół Łańcut
62:82
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
21-10-2018 17:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 73 : 77Enea Astoria Bydgoszcz
73:77
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

6 Kolejka

27-10-2018 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut89 : 88Biofarm Basket Poznań
89:88
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
27-10-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno79 : 66STK Czarni Słupsk
79:66
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
27-10-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław92 : 78Energa Kotwica Kołobrzeg
92:78
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
27-10-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 73 : 71AZS AGH Kraków
73:71
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
27-10-2018 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz77 : 100FutureNet Śląsk Wrocław
77:100
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
27-10-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno73 : 77Górnik Trans.eu Wałbrzych
73:77
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
27-10-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 91 : 74SKK Siedlce
91:74
SKK Siedlce
SKK Siedlce
27-10-2018 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz89 : 78Pogoń Prudnik
89:78
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik

7 Kolejka

03-11-2018 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz75 : 82GKS Tychy
75:82
GKS Tychy
GKS Tychy
03-11-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 68 : 90Rawlplug Sokół Łańcut
68:90
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
03-11-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce85 : 78Jamalex Polonia 1912 Leszno
85:78
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
03-11-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik87 : 79WKK Wrocław
87:79
WKK Wrocław
WKK Wrocław
03-11-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 70 : 73Polfarmex Kutno
70:73
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
03-11-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków97 : 88FutureNet Śląsk Wrocław
97:88
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
03-11-2018 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych62 : 51Elektrobud-Investment ZB Pruszków
62:51
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
03-11-2018 18:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk90 : 92Enea Astoria Bydgoszcz
90:92
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

8 Kolejka

07-11-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław100 : 76STK Czarni Słupsk
100:76
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
07-11-2018 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut98 : 89Pogoń Prudnik
98:89
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
07-11-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno87 : 85Energa Kotwica Kołobrzeg
87:85
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
07-11-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 67 : 61Biofarm Basket Poznań
67:61
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
07-11-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce104 : 81KS Księżak Syntex Łowicz
104:81
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
07-11-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 112 : 102AZS AGH Kraków
112:102
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
07-11-2018 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław91 : 78Górnik Trans.eu Wałbrzych
91:78
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
07-11-2018 20:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno72 : 58Enea Astoria Bydgoszcz
72:58
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

9 Kolejka

11-11-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 70 : 79FutureNet Śląsk Wrocław
70:79
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
11-11-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80 : 74Energa Kotwica Kołobrzeg
80:74
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
11-11-2018 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz97 : 80Jamalex Polonia 1912 Leszno
97:80
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
11-11-2018 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych73 : 65GKS Tychy
73:65
GKS Tychy
GKS Tychy
11-11-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik89 : 66Polfarmex Kutno
89:66
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
11-11-2018 00:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk86 : 94Rawlplug Sokół Łańcut
86:94
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
11-11-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków94 : 72SKK Siedlce
94:72
SKK Siedlce
SKK Siedlce
11-11-2018 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz62 : 76WKK Wrocław
62:76
WKK Wrocław
WKK Wrocław

10 Kolejka

17-11-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 75 : 88Pogoń Prudnik
75:88
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
17-11-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 94 : 83Biofarm Basket Poznań
94:83
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
17-11-2018 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz94 : 89AZS AGH Kraków
94:89
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
17-11-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce81 : 95Górnik Trans.eu Wałbrzych
81:95
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
17-11-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno72 : 64WKK Wrocław
72:64
WKK Wrocław
WKK Wrocław
17-11-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno79 : 81STK Czarni Słupsk
79:81
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
17-11-2018 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław101 : 80Energa Kotwica Kołobrzeg
101:80
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
17-11-2018 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut73 : 95Enea Astoria Bydgoszcz
73:95
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

11 Kolejka

24-11-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław93 : 90Rawlplug Sokół Łańcut
93:90
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
24-11-2018 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych68 : 72KS Księżak Syntex Łowicz
68:72
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
24-11-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków95 : 75Jamalex Polonia 1912 Leszno
95:75
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
24-11-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 96 : 57SKK Siedlce
96:57
SKK Siedlce
SKK Siedlce
24-11-2018 00:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk80 : 60Elektrobud-Investment ZB Pruszków
80:60
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
24-11-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 99 : 84GKS Tychy
99:84
GKS Tychy
GKS Tychy
24-11-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik87 : 80FutureNet Śląsk Wrocław
87:80
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
24-11-2018 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz88 : 69Polfarmex Kutno
88:69
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno

12 Kolejka

01-12-2018 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz85 : 82Biofarm Basket Poznań
85:82
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
01-12-2018 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław96 : 83STK Czarni Słupsk
96:83
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
01-12-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków68 : 73Górnik Trans.eu Wałbrzych
68:73
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
01-12-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 98 : 93SKK Siedlce
98:93
SKK Siedlce
SKK Siedlce
01-12-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 91 : 68Pogoń Prudnik
91:68
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
01-12-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno85 : 74Rawlplug Sokół Łańcut
85:74
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
01-12-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno82 : 69WKK Wrocław
82:69
WKK Wrocław
WKK Wrocław
01-12-2018 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 87 : 88Enea Astoria Bydgoszcz
87:88
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

13 Kolejka

08-12-2018 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych62 : 78Jamalex Polonia 1912 Leszno
62:78
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
08-12-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 77 : 67AZS AGH Kraków
77:67
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
08-12-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik98 : 85SKK Siedlce
98:85
SKK Siedlce
SKK Siedlce
08-12-2018 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut84 : 77Polfarmex Kutno
84:77
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
08-12-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 98 : 66KS Księżak Syntex Łowicz
98:66
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
08-12-2018 00:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk72 : 76GKS Tychy
72:76
GKS Tychy
GKS Tychy
08-12-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław71 : 68Elektrobud-Investment ZB Pruszków
71:68
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
08-12-2018 18:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz86 : 91FutureNet Śląsk Wrocław
86:91
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław

14 Kolejka

15-12-2018 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych70 : 72Biofarm Basket Poznań
70:72
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
15-12-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 69 : 52Rawlplug Sokół Łańcut
69:52
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
15-12-2018 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław91 : 72WKK Wrocław
91:72
WKK Wrocław
WKK Wrocław
15-12-2018 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz89 : 80Pogoń Prudnik
89:80
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
15-12-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce94 : 88STK Czarni Słupsk
94:88
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
15-12-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków79 : 70Energa Kotwica Kołobrzeg
79:70
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
15-12-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno86 : 84Polfarmex Kutno
86:84
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
15-12-2018 18:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 76 : 78Enea Astoria Bydgoszcz
76:78
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

15 Kolejka

22-12-2018 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut82 : 79FutureNet Śląsk Wrocław
82:79
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
22-12-2018 00:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk96 : 73KS Księżak Syntex Łowicz
96:73
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
22-12-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno82 : 87Elektrobud-Investment ZB Pruszków
82:87
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
22-12-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 95 : 80Górnik Trans.eu Wałbrzych
95:80
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
22-12-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik102 : 81AZS AGH Kraków
102:81
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
22-12-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 78 : 65Jamalex Polonia 1912 Leszno
78:65
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
22-12-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław74 : 67GKS Tychy
74:67
GKS Tychy
GKS Tychy
22-12-2018 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz106 : 92SKK Siedlce
106:92
SKK Siedlce
SKK Siedlce

16 Kolejka

05-01-2019 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce98 : 84WKK Wrocław
98:84
WKK Wrocław
WKK Wrocław
05-01-2019 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 65 : 73Jamalex Polonia 1912 Leszno
65:73
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
05-01-2019 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik87 : 88Górnik Trans.eu Wałbrzych
87:88
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
05-01-2019 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno63 : 90FutureNet Śląsk Wrocław
63:90
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
05-01-2019 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut89 : 97GKS Tychy
89:97
GKS Tychy
GKS Tychy
05-01-2019 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 71 : 86Biofarm Basket Poznań
71:86
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
05-01-2019 00:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk85 : 73AZS AGH Kraków
85:73
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
05-01-2019 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz100 : 73KS Księżak Syntex Łowicz
100:73
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz

17 Kolejka

12-01-2019 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce73 : 91Rawlplug Sokół Łańcut
73:91
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
12-01-2019 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 93 : 86Pogoń Prudnik
93:86
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
12-01-2019 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno88 : 77Energa Kotwica Kołobrzeg
88:77
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
12-01-2019 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław90 : 76Elektrobud-Investment ZB Pruszków
90:76
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
12-01-2019 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz96 : 84WKK Wrocław
96:84
WKK Wrocław
WKK Wrocław
12-01-2019 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 115 : 74Polfarmex Kutno
115:74
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
12-01-2019 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych64 : 74STK Czarni Słupsk
64:74
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
13-01-2019 18:30 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków64 : 84Enea Astoria Bydgoszcz
64:84
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

18 Kolejka

17-01-2019 19:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz95 : 77Górnik Trans.eu Wałbrzych
95:77
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
19-01-2019 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław84 : 81AZS AGH Kraków
84:81
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
19-01-2019 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 87 : 81Pogoń Prudnik
87:81
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
19-01-2019 00:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk87 : 71Biofarm Basket Poznań
87:71
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
19-01-2019 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 67 : 65GKS Tychy
67:65
GKS Tychy
GKS Tychy
19-01-2019 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut86 : 68KS Księżak Syntex Łowicz
86:68
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
19-01-2019 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno100 : 80SKK Siedlce
100:80
SKK Siedlce
SKK Siedlce
19-01-2019 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno88 : 102FutureNet Śląsk Wrocław
88:102
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław

19 Kolejka

23-01-2019 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
- : -
WKK Wrocław
WKK Wrocław
23-01-2019 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
23-01-2019 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
23-01-2019 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
23-01-2019 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
23-01-2019 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
23-01-2019 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
- : -
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
23-01-2019 19:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

22 Kolejka

09-02-2019 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut104 : 93Energa Kotwica Kołobrzeg
104:93
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
09-02-2019 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
- : -
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
09-02-2019 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
09-02-2019 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
09-02-2019 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
09-02-2019 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
09-02-2019 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
09-02-2019 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
Page 1 z 1