Do spotkania przystąpiliśmy bez Pawła Kopyckiego oraz Adama Frąckiewicza, bez tych dwóch graczy w strefie podkoszowej mieliśmy tylko Maksymiliana Estkowskiego, który skończył spotkanie z dorobkiem 7 punktów, 10 zbiórek i 6 asyst. Pierwszą kwartę wygraliśmy 25:20 i wszystko wskazywało na to, że czeka nas wyrównane spotkanie. Obraz gry zmienił się już w drugiej kwarcie, gdzie gospodarze wygrali tą część spotkania 31 do 20. W dalszej części gry, gospodarze wykorzystywali brak naszych dwóch podkoszowych i ostatecznie zwyciężają 111:72. Enea Astoria Bydgoszcz w II lidze ma obecnie bilans 1 zwycięstwa i 3 porażek.

Miasto Zakochanych Chełmno 111:72 Enea Astoria Bydgoszcz (20:25 | 31:20 | 30:13 | 30:14)

Miasto Zakochanych Chełmno - Jaśtak 22, Schreiber 21, Dembek 20, Belski 18, Rosiński 14, Szczerba 12, Bernasiak 2, Żeglarski 2, Marciniak 0, Gaszowski 0.

Enea Astoria Bydgoszcz - Ulczyński 16, Okrutny 15, Estkowski 7, Weselski 7, Wiśniewski 5, Bochat 5, Kołodziej 4, Bladoszewski 4, Grochowski 4, Goszczyński 3, Adamczak 2.