Zespół
Gospodarz/Gość
Kolejka
 

1 Kolejka

05-10-2019 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo61 : 89Decka Pelplin
61:89
Decka Pelplin
Decka Pelplin
05-10-2019 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia110 : 71AZS UMK Toruń
110:71
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
05-10-2019 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno77 : 74MKKS Żak Koszalin
77:74
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
05-10-2019 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław70 : 43Devil Energy Politechnika Gdańska
70:43
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
05-10-2019 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód57 : 88Trefl II Sopot
57:88
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
05-10-2019 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań80 : 74Enea UTP Astoria Bydgoszcz
80:74
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz

2 Kolejka

11-10-2019 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot97 : 87Sklep Polski MKK Gniezno
97:87
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
12-10-2019 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
Decka Pelplin68 : 57Devil Energy Politechnika Gdańska
68:57
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
12-10-2019 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin60 : 83KSK Noteć Inowrocław
60:83
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
12-10-2019 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń78 : 85MKS Sokół Międzychód
78:85
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
12-10-2019 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo78 : 73Biofarm Basket II Poznań
78:73
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
13-10-2019 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz55 : 89Arka AMW II Gdynia
55:89
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia

3 Kolejka

19-10-2019 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno79 : 76AZS UMK Toruń
79:76
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
19-10-2019 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska94 : 67MKKS Żak Koszalin
94:67
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
19-10-2019 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław100 : 77Trefl II Sopot
100:77
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
19-10-2019 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz74 : 86MKS Sokół Międzychód
74:86
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
19-10-2019 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia83 : 64SMS PZKosz Władysławowo
83:64
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
19-10-2019 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań69 : 75Decka Pelplin
69:75
Decka Pelplin
Decka Pelplin

4 Kolejka

26-10-2019 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz71 : 100Sklep Polski MKK Gniezno
71:100
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
26-10-2019 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo72 : 98MKS Sokół Międzychód
72:98
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
26-10-2019 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań66 : 77Arka AMW II Gdynia
66:77
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
26-10-2019 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń50 : 79KSK Noteć Inowrocław
50:79
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
26-10-2019 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot85 : 97Devil Energy Politechnika Gdańska
85:97
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
26-10-2019 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
Decka Pelplin84 : 71MKKS Żak Koszalin
84:71
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin

5 Kolejka

02-11-2019 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
- : -
Decka Pelplin
Decka Pelplin
02-11-2019 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno85 : 69SMS PZKosz Władysławowo
85:69
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
02-11-2019 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław121 : 65Enea UTP Astoria Bydgoszcz
121:65
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
02-11-2019 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska93 : 75AZS UMK Toruń
93:75
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
02-11-2019 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin100 : 82Trefl II Sopot
100:82
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
02-11-2019 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód93 : 67Biofarm Basket II Poznań
93:67
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań

6 Kolejka

09-11-2019 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo74 : 78KSK Noteć Inowrocław
74:78
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
09-11-2019 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia93 : 86MKS Sokół Międzychód
93:86
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
09-11-2019 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań69 : 88Sklep Polski MKK Gniezno
69:88
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
09-11-2019 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz80 : 93Devil Energy Politechnika Gdańska
80:93
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
09-11-2019 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń94 : 64MKKS Żak Koszalin
94:64
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
09-11-2019 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
Decka Pelplin68 : 82Trefl II Sopot
68:82
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot

7 Kolejka

16-11-2019 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska109 : 81SMS PZKosz Władysławowo
109:81
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
16-11-2019 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin96 : 70Enea UTP Astoria Bydgoszcz
96:70
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
16-11-2019 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot73 : 71AZS UMK Toruń
73:71
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
16-11-2019 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław115 : 67Biofarm Basket II Poznań
115:67
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
16-11-2019 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno64 : 91Arka AMW II Gdynia
64:91
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
16-11-2019 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód73 : 78Decka Pelplin
73:78
Decka Pelplin
Decka Pelplin

8 Kolejka

23-11-2019 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
- : -
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
23-11-2019 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
- : -
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
23-11-2019 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
- : -
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
23-11-2019 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
- : -
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
23-11-2019 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
23-11-2019 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
- : -
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno

9 Kolejka

30-11-2019 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
- : -
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
30-11-2019 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
- : -
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
30-11-2019 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
- : -
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
30-11-2019 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
- : -
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
30-11-2019 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
30-11-2019 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
- : -
Decka Pelplin
Decka Pelplin

10 Kolejka

07-12-2019 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
- : -
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
07-12-2019 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
- : -
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
07-12-2019 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
07-12-2019 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
- : -
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
07-12-2019 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
- : -
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
07-12-2019 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
- : -
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz

11 Kolejka

14-12-2019 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Decka Pelplin
Decka Pelplin
14-12-2019 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
- : -
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
14-12-2019 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
- : -
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
14-12-2019 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
- : -
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
14-12-2019 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
- : -
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
14-12-2019 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
- : -
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo

12 Kolejka

21-12-2019 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
- : -
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
21-12-2019 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
21-12-2019 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
- : -
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
21-12-2019 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
- : -
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
21-12-2019 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
- : -
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
21-12-2019 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
- : -
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań

13 Kolejka

11-01-2020 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
11-01-2020 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
- : -
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
11-01-2020 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
- : -
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
11-01-2020 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
- : -
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
11-01-2020 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
- : -
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
11-01-2020 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
- : -
Decka Pelplin
Decka Pelplin

14 Kolejka

18-01-2020 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
- : -
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
18-01-2020 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
18-01-2020 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
- : -
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
18-01-2020 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
- : -
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
18-01-2020 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
- : -
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
18-01-2020 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
- : -
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań

15 Kolejka

25-01-2020 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
- : -
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
25-01-2020 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
- : -
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
25-01-2020 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
- : -
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
25-01-2020 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
25-01-2020 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
- : -
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
25-01-2020 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
- : -
Decka Pelplin
Decka Pelplin

16 Kolejka

01-02-2020 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
- : -
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
01-02-2020 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
- : -
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
01-02-2020 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
- : -
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
01-02-2020 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
01-02-2020 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
- : -
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
01-02-2020 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
- : -
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin

17 Kolejka

08-02-2020 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
08-02-2020 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
- : -
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
08-02-2020 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
- : -
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
08-02-2020 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
- : -
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
08-02-2020 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
- : -
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
08-02-2020 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
- : -
Decka Pelplin
Decka Pelplin

18 Kolejka

15-02-2020 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
- : -
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
15-02-2020 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
- : -
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
15-02-2020 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
15-02-2020 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
- : -
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
15-02-2020 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
- : -
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
15-02-2020 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
- : -
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot

19 Kolejka

22-02-2020 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
- : -
Decka Pelplin
Decka Pelplin
22-02-2020 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
- : -
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
22-02-2020 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
- : -
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
22-02-2020 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
- : -
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
22-02-2020 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
22-02-2020 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
- : -
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód

20 Kolejka

29-02-2020 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
- : -
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
29-02-2020 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
- : -
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
29-02-2020 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
29-02-2020 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
- : -
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
29-02-2020 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
- : -
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
29-02-2020 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
- : -
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno

21 Kolejka

07-03-2020 00:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
- : -
Decka Pelplin
Decka Pelplin
07-03-2020 00:00 AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
- : -
SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
07-03-2020 00:00 Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
- : -
Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
07-03-2020 00:00 MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
- : -
Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
07-03-2020 00:00 Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
- : -
MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
07-03-2020 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno

22 Kolejka

15-03-2020 00:00 Decka Pelplin
Decka Pelplin
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
15-03-2020 00:00 Sklep Polski MKK Gniezno
Sklep Polski MKK Gniezno
- : -
Devil Energy Politechnika Gdańska
Devil Energy Politechnika Gdańska
15-03-2020 00:00 MKS Sokół Międzychód
MKS Sokół Międzychód
- : -
MKKS Żak Koszalin
MKKS Żak Koszalin
15-03-2020 00:00 Arka AMW II Gdynia
Arka AMW II Gdynia
- : -
Trefl II Sopot
Trefl II Sopot
15-03-2020 00:00 Biofarm Basket II Poznań
Biofarm Basket II Poznań
- : -
AZS UMK Toruń
AZS UMK Toruń
15-03-2020 00:00 SMS PZKosz Władysławowo
SMS PZKosz Władysławowo
- : -
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Enea UTP Astoria Bydgoszcz
Page 1 z 1