W 21. kolejce grupy "A" 2. ligi koszykówki mężczyzn, Enea Astoria Bydgoszcz przegrała z Miastem Zakochanych Chełmno 81:101. Najwięcej punktów dla Enea Astorii Bydgoszcz zdobył Szymon Goszczyński - 22.

Po bardzo dobrych występach w rozgrywkach do lat 19, naszej młodzieży przyszło zmierzyć się na drugoligowych parkietach z zespołem Miasta Zakochanym Chełmno. Niestety, ale w tym meczu nie mogli wystąpić Adrian Sobkowiak oraz Paweł Kopcyki, a przez to Maciej Kulczyk musiał zupełnie inaczej rotować zespołem. W pierwszej kwarcie, wydawać by się mogło, że podopieczni Macieja Kulczyka odniosą zwycięstwo i zrewanżują się nad wysoką porażką z zespołem z Chełmna. Niestety, ale w drugiej kwarcie goście rzucili nam aż 31 punktów, a nam ciężko było powrócić do spotkania. Szalę przeważyła ostatnia kwarta, wygrana aż 12 punktami przez gości. Była to dziesiąta porażka naszego zespołu w tym sezonie na drugoligowych parkietach.

Enea Astoria Bydgoszcz 81:101 Miasto Zakochanych Chełmno (25:13 | 16:31 | 23:28 | 17:29)

Enea Astoria Bydgoszcz - Goszczyński 22, Ulczyński 16, Kołodziej 15, Bladoszewski 10, Estkowski 8, Okrutny 7, Weselski 3, Adamczak 0, Jęczmień 0, Grochowski 0.

Miasto Zakochanych Chełmno - Kozłowski 24, Jaśtak 17, Rosiński 16, Schreiber 11, Bernasiak 10, Marciniak 6, Belski 5, Dembek 4, Brzóskowski 4, Kołodko 3, Szczerba 1, Żeglarski 0.