W ten weekend na hali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Turniej koszykówki chłopców z rocznika 2009 i mł. "Abramczyk Bydgoszcz Cup".
Mecze grupowe rozgrywały się w piątek i sobotę (25.09 i 26.09) w hali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 przy ul. Świętej Trójcy 37 oraz w Zespole Szkół nr 7 przy ul. Ludwika Waryńskiego 1.
MECZE GRUPOWE | Piątek 25.09 / Sobota 26.09
Grupa A
Akademia Młodych Dzików Warszawa | 65:63 | Twarde Pierniki Toruń |
MKK Basket Koszalin | 54:62 | KSK Noteć Inowrocław |
Twarde Pierniki Toruń | 62:32 | KSK Noteć Inowrocław |
MKK Basket Koszalin | 40:87 | Akademia Młodych Dzików Warszawa |
KSK Noteć Inowrocław | 34:94 | Akademia Młodych Dzików Warszawa |
Twarde Pierniki Toruń | 59:36 | MKK Basket Koszalin |
Grupa B
PGE Spójnia Stargard | 50:40 | Green Automatic Bryza Pruszcz Gdański |
Enea Astoria Bydgoszcz | 64:35 | G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
Enea Astoria Bydgoszcz | 55:48 | Green Automatic Bryza Pruszcz Gdański |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 53:65 | PGE Spójnia Stargard |
Enea Astoria Bydgiszcz | 37:65 | PGE Spójnia Stargard |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 45:49 | Green Automatic Bryza Pruszcz Gdański |
MECZE PÓŁFINAŁOWE | Sobota 26.09
O miejsca 5 - 8
MKK Basket Koszalin | 52:53 | Green Automatic Bryza Pruszcz Gdański |
KSK Noteć Inowrocław | 58:49 | G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
O miejsca 1 - 4
Twarde Pierniki Toruń | 48:27 | PGE Spójnia Stargard |
Enea Astoria Bydgoszcz | 43:79 | Akademia Młodych Dzików Warszawa |
MECZ O VII MIEJSCE
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - MKK Basket Koszalin 36:72
MECZ O V MIEJSCE
KSK Noteć Inowrocław 44:41 Green Automatic Bryza Pruszcz Gdański
MECZ O III MIEJSCE
PGE Spójnia Stargard 63:46 Enea Astoria Bydgoszcz
MECZ O I MIEJSCE
Akademia Młodych Dzików Warszawa 75:63 Twarde Pierniki Toruń
Klasyfikacjaj końcowa
1. | Akademia Młodych Dzików Warszawa |
2. | Twarde Pierniki Toruń |
3. | PGE Spójnia Stargard |
4. | Enea Astoria Bydgoszcz |
5. | KSK Noteć Inowrocław |
6. | Green Automatic Bryza Pruszcz Gdański |
7. | MKK Basket Koszalin |
8. | G.EN. Tarnovia Basket Tarnovo Podgórne |
Pierwsza piątka:
Jankowski Wiktor – PGE Spójnia Stargard
Westfal Wiktor - Enea Astoria Bydgoszcz
Niewęgłowski Mateusz - Akademia Młodych Dzików Warszawa
Szczodroński Bruno - Akademia Młodych Dzików Warszawa
Porzuczek Alex - Twarde Pierniki Toruń
Wyróżnienia indywidualne:
Urbaniak Jakub - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
Dec Nikodem - MKK Basket Koszalin
Kolczyński Filip - KSK Noteć Inowrocław
Wysiecki Marcel - Green Automatic Bryza Pruszcz Gdański
Olszewski Jakub - Enea Astoria Bydgoszcz
Szymczak Szymon - PGE Spójnia Stargard
Sowiński Adam - Twarde Pierniki Toruń
Sadek Krzysztof - Akademia Młodych Dzików Warszawa
MVP turnieju:
Obem Benjamin - Akademia Młodych Dzików Warszawa