Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Sportu, możemy udostępnić 50% miejsc na hali Arena podczas spotkań w Energa Basket Lidze. Przeczytajcie najważniejsze informacje odnośnie zakupu biletów w najbliższym sezonie.

W nadchodzącym sezonie, partnerem technicznym naszego klubu została firma abilet.pl, dzięki której będziecie mogli nabywać bilety na spotkania rozgrywane w hali Arena.

Dla wszystkich posiadaczy karnetu z sezonu 2019/2020 udostępniamy możliwość uzyskania kodu, który upoważni ich do zakupu biletów w przedsprzedaży. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje odnośnie otrzymania kodu pierwokupu:

- posiadaczy karnetów z sezonu 2019/2020 prosimy o przesłanie chęci zgłoszenia otrzymania kodu pierwokupu pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- zgłoszenie musi zawierać:

            - imię i nazwisko osoby, na którą zarejestrowany był karnet

            - sektor, rząd i miejsce, które było przypisane do karnetu

            - numer karnetu oraz kod kreskowy

            - telefon oraz adres e-mail, na którą zarejestrowany był karnet

- zgłoszenia przyjmujemy do 06.08.2020 do godziny 23:59.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po przesłaniu zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., firma aBilet utworzy kod pierwokupu, który zostanie przesłany na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Na tej podstawie, po weryfikacji z Klubem, firma aBilet utworzy kod pierwokupu, który zostanie przesłany na wskazany w zgłoszeniu adres email.
Kod ten posłuży jako kod pierwokupu w przypadku startu sprzedaży karnetów i biletów oraz pozwoli na zachowanie miejsca z poprzedniego sezonu.
Do czasu, gdy możliwe będzie zapełnienie hali jedynie w 50% - kod pierwokupu będzie kodem "wejścia" do sprzedaży w okresie przewidzianym przez Klub jako PIERWOKUP.

Kod pierwokupu przesłany przez firmę aBilet będzie uprawniał do pierwszeństwa w zakupie biletów na spotkania ligowe. Jeden kod pierwokupu upoważnia do zakupu jednego biletu.

WAŻNE

Jeden kod = jeden bilet

Jedna rejestracja = maksymalnie dwa bilety

Osoby, które nie posiadały karnetu w poprzednim sezonie nie są uprawnione do otrzymania kodu pierwokupu. Te osoby będą mogły zakupić bilety jedynie w otwartej sprzedaży.

Mając na uwadze bezpieczeństwo nas wszystkich (zarówno kibiców jak i pracowników klubu), sprzedaż biletów lub karnetów w nadchodzącym sezonie będzie odbywać się wyłącznie internetowo za pośrednictwem strony www.eneaastoria.abilet.pl.