Miło nam poinformować, że firma Kotłorembud pozostaje w gronie sponsorów strategicznych Klubu Koszykarskiego Astoria Bydgoszcz S.A.

Po bardzo dobrze zapowiadającym się sezonie w Energa Basket Lidze, zarząd spółki Kotłorembud postanowił przedłużyć współpracę z naszym klubem o kolejny rok. Od trzech lat możemy liczyć na wsparcie bydgoskiej firmy, która powstała w 1986 roku i jest obecnie jedną z najbardziej liczących się na rynku polskich firm branży metalowej.

Szeroka oferta przedsiębiorstwa obejmuje zarówno wszelkiego typu zbiorniki ciśnieniowe, jak i zbiorniki magazynowe oraz technologiczne, a także elementy do zbiorników, w tym dennice. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego nowego sponsora głównego na stronie internetowej www.kotlorembud.pl.

Dziękujemy spółce Kotłorembud za obdarzenie nas zaufaniem i wsparcie naszego klubu! Zachęcamy do zapoznania się w ofertą partnersko/reklamową na sezon 2020/2021 - http://astoria.bydgoszcz.pl/oferta/oferta_www_2020_2021.pdf