Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Klubu Koszykarskiego Astoria Bydgoszcz SA, dołącza firma Green3 sp. z o.o. Spółka Green3 postanowiła wesprzeć akcję #AstaToMy i dołączyć do zaszczytnej grupy naszych sponsorów.

Na początku tego roku, zbieraliśmy środki na serce Julki. Celem było uzbieranie kwoty 2 000 000 zł na operację serca Julki w Bostonie. Wielkim zaskoczeniem była dla nas informacja, gdy firma Green3 postanowiła wylicytować zostanie asystentem trenera Artura Gronka za 10 000 zł. Od czasu pamiętnego treningu, Green3 postanowiła mocno zaangażować się w życie naszej społeczności. Teraz, gdy rozgrywki Energa Basket Ligi są zawieszone, a my ruszyliśmy z akcją #AstaToMy możemy liczyć na wsparcie kolejnej firmy w naszej czarno-czerwonej rodzinie.

Green3 działa na bydgoskim rynku od wielu lat. Zajmuje się kompleksowym wykonywaniem przepompowni hydraulicznych, pneumatycznych oraz instalacji przemysłowych. Oprócz wykonawstwa spółka zajmuje się serwisowaniem przepompowni już działających oraz nowo wybudowanych. Realizują wsparcie w wykonawstwie sieci wodno-kanalizacyjnych i przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz instalacji przemysłowych.