Śniegu w Bydgoszczy nie ma, ale będzie Projekt Zimowy Enei. Oprócz standardowych atrakcji związanych z meczem, tym razem zapraszamy na coś specjalnego! W niedzielę, od godziny 14:00 obok hali Immobile Łuczniczka czeka na was wiele atrakcji.

Skoro zima nie chce przyjść do nas, w takim razie musimy ją zaprosić! Nasz sponsor tytularny – grupa Enea S.A. zorganizuje specjalny projekt zimowy w którym czeka nas masa atrakcji – m.in. 25 metrowa zjeżdżalnia i pokazy rzeźbienia w lodzie.

Jak dotąd Enea odwiedziła już dużą część drużyn, w których jest sponsorem tytularnym, w tym między innymi: Piłę (Enea PTPS Piła), Gorzów Wielkopolski (Polska Strefa Inwestycji Enea AZS Górzów Wielkopolski), Poznań (Enea AZS Poznań) oraz Zieloną Górę (Stelmet Enea BC Zielona Góra). Już nie możemy się doczekać, aż Enea zawita do Bydgoszczy ze swoim projektem zimowym!  


Czeka na was wiele atrakcji, w tym między innymi:

Namiot sferyczny – namiot sferyczny o powierzchni ponad 100m2 wyglądem przypominający zimowe igloo. Posiada utwardzaną podłogę oraz częściowo przezroczyste zadaszenie. Jego dodatkowy atutem podkreślającym zimowy charakter jest kolorowe podświetlenie wnętrza.

Pokazy rzeźbienia w lodzie – w trakcie pokazu z prostej bryły lodu, kompletnie na żywo, powstaje rzeźba. Do jej stworzenia artyści używają przede wszystkim pił mechanicznych. Pokaz wykonywany jest przez duet mistrzów świata w rzeźbieniu w lodzie. Dwóch rzeźbiarzy będzie wykonywało osiem rzeźb.(E

Strefa VR i kinnect – gogle wirtualnej rzeczywistości, które po podłączeniu i założeniu na głowę, pozwalają przenieść się do trójwymiarowego świata gry. Na stoisku do dyspozycji będzie 6 stanowisk.

Bar z ciepłymi napojami (herbata zimowa z rozgrzewającymi przyprawami oraz kawa)

Zjeżdżalnia snow tubing – zjeżdżalnia o długości 25m dostarczy niesamowitych zimowych wrażeń.

Projekt Zimowy Enei w Pile


Projekt Zimowy Enei w Zielonej Górze