Mecz Enea Astorii ze Spójnią Stargard był debiutem nowego projektu naszego klubu oraz firmy Enea S.A., Małej Ligi Kibicowania. Pierwszą szkołą, która wzięła udział w naszej lidze był Zespół Szkół nr 7 z ul. Waryńskiego 1 w Bydgoszczy.

 

Na mecz przybyła grupa około 70 dzieci. Każdy młody kibic otrzymał klubowy gadżet, koszulkę lub szalik od naszego klubu i sponsora Enea S.A. Dzieci przygotowały również swoje materiały do wsparcia naszej drużyny. Doping bardzo pomógł naszej drużynie w odniesieniu zwycięstwa nad drużyną Spójni. Zapraszamy kolejne szkoły do wzięcia udziału w wspólnej inicjatywie naszego klubu oraz firmy Enea S.A. Wystarczy że zgłosicie Państwo swoją szkołę lub poprosicie o to wychowawcę klasy, do której uczęszcza Państwa dziecko. Nasz klub zajmie się organizacją transportu oraz dla każdego młodego kibica przekaże gadżety. Szkoła, która wygra Ligę Kibicowania i zaprezentuję się najlepiej otrzyma specjalne nagrody od klubu oraz sponsora, które zostaną wręczone osobiście przez całą pierwszą drużyna Enea Astoria Bydgoszcz.

Czekamy na kolejne szkoły i młodych kibiców !!!