21 stycznia o godzinie 19 w Artego Arenia rozegramy pierwszy w tym roku pojedynek przed własną publicznością, naszym przeciwnikiem będzie Noteć Inowrocław. Spotkanie derbowe będzie wyjątkowe, bo zagramy nie tylko o zwycięstwo, ale przede wszystkim, aby pomóc Adasiowi Szynickiemu.

Derby regionu kujawskiego od lat elektryzują kibiców w obu miastach. Zainteresowanie meczem chcemy wykorzystać do pomocy pewnemu młodemu, uśmiechniętemu chłopakowi. Adam Szynicki od urodzenia ma Chorobę Recklinghausena (NF1), żyje z glejakiem nerwu wzrokowego a od maja 2014 roku zmaga się z guzem mózgu. Dzięki stosowanym terapiom i suplementacji osiąga niesamowite wyniki. Mimo iż pojawiają się nowe guzy w głowie i na kręgosłupie, Adaś chodzi do szkoły.  Częste wizyty w Szpitalu Uniwersyteckim dr A. Jurasza w Bydgoszczy na Oddziale Pediatrii, Hematologii i Onkologii są diagnostyką, a prowadzone badania pozwalają obserwować wszystkie zmiany nowotworowe. Stosowane suplementy bardzo wzmacniają układ immunologiczny, który nadzwyczaj dobrze radzi sobie z trudnymi diagnozami.

Dlatego tegoroczne derby będą wyjątkowe. Cel jest jeden - zebranie 13 000 zł na 6 miesięczną kurację dla chorego Adasia (terapia immunologiczna, terapia integracji sensorycznej oraz terapia wspomagania funkcji poznawczych, emocjonalnych, zaburzeń neurorozwojowych). Przygotowaliśmy kilka możliwości, dzięki którym wierzymy, że uzbieramy tą kwotę.

Oprócz standardowych biletów (w cenie 5 zł ulgowy, 10 zł normalny) każdy kibic będzie mógł kupić dodatkowy bilet - cegiełkę. Kwota, jaką przeznaczycie na zakup tej cegiełki jest zależna od Was. Osoba, która kupi najdroższy bilet - cegiełkę, otrzyma specjalne gadżety przekazane przez Adasia. Całość środków zebranych ze sprzedaży standardowych biletów oraz cegiełek, zostanie przekazana na leczenie Adasia.

Przygotowaliśmy także szereg aukcji, które kończą się we wtorek, 17 stycznia. Wasze środki przekazane tą drogą, także wspomogą leczenie Adasia. I tak macie do wyboru:

Kolacja z zawodniczką Artego lub zawodnikiem Astorii:

http://charytatywni.allegro.pl/kolacja-z-zawodniczka-artego-lub-zawodnik-astorii-i4077774

Piłka oraz zdjęcie Marcina Gortata, oba gadżety opatrzone autentycznym podpisem jedynego polaka w NBA + karnet na mecze Astorii

http://charytatywni.allegro.pl/marcin-gortat-pilka-z-autografem-zdjecie-karnet-i4076170

Piłka z autografami dwukrotnych wicemistrzyń Polski, zawodniczek Artego Bydgoszcz + karnet na mecze Astorii

http://charytatywni.allegro.pl/artego-bydgoszcz-pilka-z-autografami-karnet-i4075828

Koszulka z autografami dwukrotnych wicemistrzyń Polski, zawodniczek Artego Bydgoszcz + karnet na mecze Astorii

http://charytatywni.allegro.pl/artego-bydgoszcz-koszulka-z-autografami-karnet-i4075160

Piłka z autografami zawodników i trenerów Astorii Bydgoszcz + karnet na mecze Astorii

http://charytatywni.allegro.pl/astoria-bydgoszcz-pilka-z-autografami-karnet-i4075126

Koszulka z autografami zawodników i trenerów Astorii Bydgoszcz + karnet na mecze Astorii

http://charytatywni.allegro.pl/astoria-bydgoszcz-koszulka-z-autografami-karnet-i4075116

Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się zebrać kwotę 13 000 zł. Kibice Astorii wielokrotnie pokazywali już, że potrafią pomagać, liczymy że podobnie będzie i tym razem. Oczywiście wszyscy obecni tego dnia w Artego Arenie będą mieli okazję poznać Adasia, wybiegnie on bowiem na parkiet podczas prezentacji obu zespołów.

plakat adas internet